Close

Veiktspēja

Neremdināma veiktspēja. Nepārspējama kontrole.
Nepalaidiet garām jaunumus

Pasmaidiet, tas būs lieliski

Katrs brauciens ar IONIQ 5 N sagādās pamatīgu dopamīna devu. Šis spēkrats ar galvu reibinošo dinamiku izcili prot sagādāt prieku un paceļ augstas veiktspējas elektromobiļu latiņu vēl nebijušā līmenī. Izbaudiet!

Veikls pagriezienu izbraucējs Ikdienas sporta automobilis Gatavs sacīkšu trasei
Loading
Arrow

Gatavs sacīkšu trasei

Arrow

Veikls pagriezienu izbraucējs

Arrow

Ikdienas sporta automobilis

N sniegums vēl augstākā līmenī

Piešķiriet vēl nebijušu dinamiku saviem ikdienas braucieniem un brīvdienām trasē. Liekot lietā mūsu autosportā pārbaudītās tehnoloģijas un gadiem ilgas prototipu testēšanas rezultātus, IONIQ 5 N paceļ N veiktspēju jaunā līmenī.

Maksimālais ātrums

Dodiet tam vaļu. Šis elektromobilis ar 260 km/h maksimālo ātrumu ir radīts, lai jūs varētu ļaut izpausties savam sacīkšu braucēja garam.


Liels griezes moments

IONIQ 5 N elektromotori attīsta līdz 21 000 apgr./min, 650 ZS un priekpilni ugunīgu 770 Nm griezes momentu N Grin Boost režīmā.

Galvu reibinošs paātrinājums

Smiekli ir vislabākās zāles! Ar ieskrējienu no 0 līdz 100 km/h 3,4 sekundēs šis jaudīgais dabīgā prieka avots liks jūsu sirdij līksmot, kad vien to vēlaties.

Veikls pagriezienu izbraucējs

Pilnpiedziņa ar diviem motoriem un rallija iedvesmotu vadāmību

Iedvesmojoties no Pasaules rallija čempionāta spēkratiem, priekšā un aizmugurē ir izmantotas pastiprinātas integrētās piedziņas asis, kas gan spēj izturēt palielināto elektromotora griezes momentu, gan kopā ar 21 collas kaltiem alumīnija diskiem samazina neamortizēto masu.

Elektroniskais ierobežotas slīdes diferenciālis

Uzlabots jaudas sadalījums starp kreisās un labās puses riteņiem, pateicoties elektroniskajam ierobežotas slīdes diferenciālim. Tas spēj izturēt līdz 1800 Nm griezes momentu un uzlabo reakciju un sniegumu.

Virsbūve un šasija Stūres iekārta

Uzlabota virsbūve un šasija

IONIQ 5 N ir uzlabots virsbūves karkass ar 42 papildu metinājuma vietām un papildu 2,1 metru līmes, lai padarītu konstrukciju stingrāku. Ir pastiprināti motora un akumulatora balsti, savukārt priekšējam un aizmugures pusrāmim ir paaugstināta šķērsvirziena stingrība.

Uzlabota stūres sistēma

Stūres statnis ir pastiprināts, lai uzlabotu stingrību un stūrēšanas precizitāti. Zobstieņa stūres pastiprinātājam ar motora piedziņu ar īpašiem regulējumiem ir uzlabota precizitāte, pārnesuma attiecība un stūres reakcija.

N griezes momenta sadalījums

Pielāgojams un 11 līmeņos regulējams griezes momenta sadalījums starp priekšējo un aizmugurējo asi.

N Drift Optimizer

Palīdz noturēt sānslīdes leņķi, vienlaicīgi izmantojot vairākas automobiļa kontroles sistēmas, stabilitātes un vilces kontroli un reaģējot uz vadītāja darbībām reāllaikā.

N Pedal

Uzlabo pagriežamību un reakciju uz akseleratoru ātrai un aizraujošai braukšanai pagriezienos. Pieejami 3 dažādi reģeneratīvās bremzēšanas un motora atsaucīguma līmeņi.

Ikdienas sporta automobilis

Baudiet maksimālu braukšanas prieku

Līdzsvars starp sportisku dinamiku un komfortablu ikdienas braukšanu – tas patiešām ir sporta auto katrai dienai. Radīts, lai ik mirklis pie stūres būtu aizraujošs un sagādātu smaidu, kā to prot tikai N modeļi.

Sajūtiet rāvienu

N e-Shift tehnoloģija simulē pārnesumu pārslēgšanu, kontrolējot dzinēja griezes momentu, un imitē skaņu ar N Active Sound+ funkciju. Tā arī nodrošina precīzu un interaktīvu braukšanas kontroli.

Atlaidiet grožus

Lai piešķirtu braucienam īpašu dzirksti, N Road Sense funkcija automātiski piedāvā aktivizēt N režīmu, kad kamera atpazīst līkumota ceļa zīmi.

Gatavs sacīkšu trasei

Vismodernākās tehnoloģijas maksimālam sniegumam trasē

Trasē jūs atbalsta tehnoloģijas, kas ļauj procesu izbaudīt vēl vairāk. Katrs aplis pie IONIQ 5 N stūres kļūst arvien aizraujošāks, liekot reizi pēc reizes sejā atplaukt smaidam, kādu izraisīt prot tikai N modeļi.

Visjaudīgākā Hyundai bremžu sistēma ar augstas veiktspējas riepām

Hyundai augstas veiktspējas bremžu sistēma ir optimizēta bremzēšanai ar kreiso kāju. Tai ir 400 mm diski priekšā ar četru virzuļu monobloka suportiem, 360 mm diski aizmugurē un optimizēta gaisa plūsma efektīvākai dzesēšanai.

IONIQ 5 N ir aprīkots ar 275/35R21 izmēra Pirelli P-Zero riepām ar augstu saķeri, kas uzlabo gaitas īpašības un vadāmību trasē.

N bremžu reģenerācija

Reģeneratīvās bremzēšanas sistēmas, kas samazina ātrumu ar elektromotora palīdzību, parasti izmanto akumulatora uzlādei, taču IONIQ 5 N modelī tā arī uzlabo bremzēšanas efektivitāti.

Tā piedāvā līdz 0,6 G palēninājuma spēku, kas ir nozarē nepārspēts rādītājs. Tā mazina bremžu spēka zudumu un laideni pārslēdzas starp N bremžu reģenerāciju un hidrauliskajām bremzēm, vadītājam to nemaz nemanot.

Elektroniski regulējama balstiekārta

Noregulējiet balstiekārtas stingrību atbilstoši braukšanas režīmam. Tā piedāvā uzlabotu aizmugures riteņu amortizēšanu un veiklāku un asāku vadāmību, pateicoties atsperu, stabilizatora, bukšu un citiem regulējumiem.

N starta kontrole – N Launch Control

Lai starts izdotos kā profesionālam sacīkšu braucējam. Starta kontrole ar trīs seguma saķeres līmeņiem ļauj iegūt maksimālu paātrinājumu (no 0 līdz 100 km/h 3,40 sekundēs).

N Race

Iestatiet vēlamajam braukšanas stilam optimālu jaudu un akumulatora temperatūru. Ir pieejami 2 režīmi: Sprint maksimālai jaudai īsā distancē un Endurance garākai distancei ar ierobežotu jaudu.

Jūs vēl varētu interesēt

Cenas
Noskaidrojiet cenas un specifikācijas

Sacīkstes ar Hyundai
Hyundai Motorsport

IONIQ 5 rannas

Hyundai elektroautomobiļi
Uzzināt vairāk