Close

Dizains

Labi izskatās, vēl labāk brauc
Nepalaidiet garām jaunumus

Radīts veiktspējai

IONIQ 5 N izteiksmīgais dizains ir svaigs skatījums uz elektromobiļiem, atsakoties no sarežģītības un dodot priekšroku skaidrām un minimālistiskām līnijām, ko papildina augstas veiktspējas dizaina elementi, kuros apvienota neviltota jauda un precizitāte.

Izskats Salons Krāsas un materiāli

Izskats

Veiktspēju uzlabojoši dizaina elementi

IONIQ 5 N ir aprīkots ar daudziem dizaina elementiem, kas uzlabo automobiļa sniegumu, piemēram, antispārna tipa aizmugures spoileri un papildu aktīvo gaisa aizvaru dzesēšanai priekšā.

Priekšpuse

Tradicionālās radiatora restes vietā priekšpusē ir N Mask dekoratīvais panelis ar funkcionālu režģi, ko papildina gaisa aizkars un papildu aktīvais gaisa aizvars. Priekšējā bufera apakšējais spoileris izceļ automobiļa zemo siluetu.

Sāni

Elektriskos N modeļus var atšķirt no visiem pārējiem pēc koši oranžas krāsas akcenta līnijas melnā priekšējā bufera moldinga apakšā. Tā turpinās uz sānu sliekšņu uzlikām, piešķirot stilu, kas piestāv trasei.

Aizmugure

Par optimālu aerodinamiku gādā aizmugurē uzstādītais antispārna tipa N spoileris kopā ar aizmugures difuzoru un gaisa izplūdes atverēm, kam arī ir koši oranžas krāsas akcenti.

Salīdziniet IONIQ 5, Pasaules gada auto 2022, ar IONIQ 5 N, BBC TopGear.com Gada auto 2023

Salons

No autosporta aizgūtas augsta līmeņa tehnoloģijas salonā

Uz vadītāju fokusētais salons sniedz ideālu līdzsvaru starp kvalitatīvu vidi, kur justies labi, un veiktspēju, kas liek sirdij sisties straujāk. Ikviena detaļa ir radīta tikai ar vienu domu – padarīt katru braucienu pēc iespējas aizraujošāku.

Kausveida sporta sēdekļi

Jums ir atvēlētas vislabākās vietas – N kausveida sporta sēdekļi ar izgaismotiem N logotipiem.

Optimizēta dizaina sporta pedāļi

IONIQ 5 N pedāļu forma ir optimizēta braukšanai trasē, kur notiek pārlieka pagriežamība, driftēšana un sānslīdes. Tie mazina iespēju, ka kāja noslīdēs no pedāļa, bremzējot ar kreiso kāju.

Trasei pielāgota viduskonsole

Viduskonsole ir optimizēta braukšanai trasē – tā ir aprīkota ar ceļgalu aizsargiem un apakšstilbu atbalsta vietām, kā arī ir stingrāka, lai sniegtu vēl labāku atbalstu. Ikdienas ērtībai ir pieejams arī bīdāms roku balsts, USB-C pieslēgvieta, bezvadu lādētājs un krūžu turētāji.

Krāsas un materiāli

Automatizētā mazgāšana ir aizliegta
Mazgāšanu nedrīkst veikt automatizētās automazgātavās, kur tiek izmantotas rotējošas birstes, jo tās var sabojāt automobiļa virsmu.

Mazgāšana ar tvaiku ir aizliegta
Tvaika tīrītājs, kas mazgā automobiļa virsmu augstā temperatūrā, var izraisīt eļļu pieķeršanos un atstāt grūti likvidējamus traipus.

Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Neizmantojiet pulējuma aizsarglīdzekļus, piemēram, mazgājamos līdzekļus, abrazīvus līdzekļus un vasku. Ja ir uzklāts vasks, nekavējoties noņemiet to, izmantojot silikona noņemšanas līdzekli, savukārt ja uz virsmas ir darva vai darvas netīrumi, tīrīšanai izmantojiet darvas noņēmēju.

Profesionāla manuālā mazgāšana ir atļauta

Automobiļa mazgāšanai izmantojiet mīkstu drānu (piemēram, mikrošķiedras dvieli vai sūkli) un pēc tam nožāvējiet automobili ar mikrošķiedras dvieli.
Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Ja automobiļa virsma ir ļoti netīra (smiltis, netīrumi, putekļi, piesārņotāji un citi elementi), pirms automobiļa mazgāšanas notīriet tā virsmu ar ūdeni.

Uzlīmes
Automobiļu uzlīmes radīs jūsu automobiļa krāsas bojājumus! Autoparku klientiem mēs iesakām līmēt uzlīmes uz logiem.

Krāsu korekcija
Automobiļiem ar matēto krāsas pārklājumu nav iespējams atsevišķi izmainīt tikai bojāto vietu un ir jāveic visas daļas remonts.

IONIQ 5 N izmantotie ilgtspējīgie materiāli

Uzziniet, kādi pārstrādāti materiāli ir izmantoti IONIQ 5 N modelī.

Krāsa ar pigmentiem no pārstrādātām riepām

IONIQ 5 N ir plaši izmantoti ilgtspējīgi materiāli, tostarp durvju rokturu, ventilācijas atveru ietvaru, stūres ietvara un konsoles sānu krāsa ar pigmentiem no pārstrādātām nolietotām riepām.

100% pārstrādājams sintētiskais papīrs

Tuvāk aplūkojot durvju dekoratīvos elementus, pamanīsiet, ka tie ir izgatavoti no 100% pārstrādājama sintētiskā papīra. Tam ir tāds pats vieglums un tekstūra kā tradicionālajam korejiešu papīram, taču tas ir izgatavots no liela blīvuma polietilēna.

Jūs vēl varētu interesēt

Sniegums trasē
Uzzināt vairāk

Komforts un sakari
Uzziniet vairāk par funkcijām

Cenas
Noskaidrojiet cenas un specifikācijas