Close

Funkcijas

Izcila jauda ar pārdomātu komfortu
Nepalaidiet garām jaunumus

Kontrole, komforts un sakari

Eleganti apvienojot veiktspēju ar gudrām tehnoloģijām, šis sportiskais, pilnībā elektriskais vidēja izmēra krosovers piedāvā bagātīgu kontroles, komforta un sakaru inovāciju klāstu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Uzlāde Savienojamība Ērtības Drošība

Pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu bloks

Dzidrais 12,3 collu instrumentu bloks attēlo visu būtisko informāciju, piemēram, ātrumu un akumulatora uzlādes līmeni, tieši tur, kur tā vislabāk redzama – priekšā pa vidu.

12,3 collu skārienekrāns

Baudiet ērtu piekļuvi visām savienojamības un sportiskajām kontroles funkcijām infoizklaides sistēmas 12,3 collu skārienekrānā. Minimālistiskam un modernam izskatam visas vadības ierīces darbojas ar pieskārienu.

Uzlāde

Uzlādējiet savu ekipējumu ar savu auto

Pateicoties uzlādes funkcijai no automobiļa patērētājam, IONIQ 5 N ļauj piekopt ilgtspējīgu elektromobilitātes dzīvesveidu – brīvi lietojiet vai uzlādējiet jebkādas elektroierīces, piemēram, elektrovelosipēdus, skrejriteņus vai kempinga ekipējumu, esot ceļā vai uz vietas.

Izcila uzlādes efektivitāte

IONIQ 5 N ir aprīkots ar inovatīvu 800 V akumulatora sistēmu, kas nodrošina vienu no labākajiem šobrīd pieejamajiem uzlādes ātrumiem, un atbalsta arī 400 V uzlādi un maiņstrāvas uzlādi.

Tālruņa bezvadu uzlāde

Ātrajam bezvadu lādētājam viduskonsolē ir dzesēšanas funkcija, kas drošības nolūkos nepieļauj viedtālruņa pārkaršanu.

Savienojamība

Visi sakari, ko vēlaties

Bluelink® savienotie automobiļa pakalpojumi ļauj jums kontrolēt savu automobili, izmantojot viedtālruni. Programmatūras atjauninājumi jums piemērotā laikā un vietā.

Kontrolējiet savu automobili, izmantojot tālruni

Bluelink nodrošina savienojumu ar automobili braukšanas laikā, pirms un pēc tās un ļauj pārbaudīt automobiļa stāvokli un izmantot citas funkcijas ar viedtālruņa lietotnes vai skārienekrāna palīdzību.

Viss par Bluelink savienojamību

Izmantojiet savu tālruni kā auto atslēgu

Hyundai digitālā atslēga ļauj aizslēgt un atslēgt durvis ar viedtālruni. Varat atstāt tālruni kabatā un iedarbināt automobili, vienkārši nospiežot pogu.

Hyundai digitālā atslēga

BOSE Premium audiosistēma

Astoņi augstas kvalitātes skaļruņi ar īpašiem skaņas regulējumiem nodrošina izcilu skanējumu.

Ērtības

Izcila jauda apvienojumā ar pārdomātu komfortu

N modeļa akcents uz jaudu un veiktspēju nenozīmē, ka nedrīkst baudīt izcilu komfortu. Plašais pārdomāto komforta funkciju klāsts padara IONIQ 5 N par sacensību automobili ikdienai.

Vēsumā un komfortā

Automātisks divu zonu gaisa kondicionētājs ļauj vadītājam un priekšējam pasažieriem iestatīt katram savu temperatūru. Aizmugures pasažieriem ir pašiem savas ventilācijas atveres. Siltumsūknis ļauj darbināt gaisa kondicionētāju, netērējot augstsprieguma akumulatora enerģiju.

Panorāmas jumts

Papildu aprīkojumā pieejamais fiksētais panorāmas stikla jumts rada salonā vēl gaisīgāku noskaņu. Lai pasargātu sevi no dienas vidus saules svelmes karstā laikā, ar vienu pieskārienu pogai var aizvērt motorizētās žalūzijas.

Elektriskas bagāžas nodalījuma durvis ar brīvroku funkciju

Elektriskās bagāžas nodalījuma durvis atveras, kad tuvumā 3 sekundes nepārtraukti tiek konstatēta inteliģentā atslēga. Tas ir īpaši noderīgi, kad rokas ir pilnas ar pirkumiem.

Drošība

Drošība katrai dienai un katrai situācijai

IONIQ 5 N ir aprīkots ar Hyundai SmartSense – mūsu augstākā līmeņa vadītāja palīgsistēmu klāstu, kas piedāvā pašas jaunākās drošības un vadītāja palīgsistēmas mierīgākam prātam.

Labāka redzamība labākai drošībai

Apkārtskata monitors nodrošina 360 grādu redzamību, ļaujot vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās.

Loading
Arrow

2. līmeņa autonomā braukšana

Ar palīgsistēmu braukšanai pa ātrgaitas ceļiem IONIQ 5 N spēj nodrošināt 2. līmeņa autonomo braukšanu, kontrolējot ātrumu un distanci un palīdzot pārkārtoties.

Arrow

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

IONIQ 5 N spēj pats iebraukt vairāku veidu stāvvietās, piemēram, paralēli, diagonāli un perpendikulāri brauktuvei, kā arī iebraukt brīvajā vietā un izbraukt no tās, kamēr jūs atrodaties ārpusē.

Arrow

Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma atpakaļgaitā

Ideāls palīgs stāvvietās. Braucot atpakaļgaitā, ja ar atpakaļskata kameru vai aizmugurējiem ultraskaņas sensoriem tiek konstatēts šķērslis, sistēma parādīs brīdinājumu un, ja nepieciešams, iedarbinās bremzes.

Digitālais centrālais spogulis

Nevainojama pārredzamība uz aizmuguri. Ieslēdzot digitālo centrālo spoguli, tajā tiek projicēts reāllaika attēls no aizmugures spoilerī uzstādītās kameras, kas sniedz daudz plašāku redzamības leņķi.

Vējstikla displejs

Mūsdienīgā attēla projicēšana vadītāja acu priekšā ļauj braukt drošāk, parādot būtisko informāciju, piemēram, navigācijas norādes vai brīdinājumus, tieši vadītāja redzes laukā.

Jūs vēl varētu interesēt

Sacīkšu trases funkcijas
Lasīt vairāk par veiktspēju

Veiktspēju uzlabojošs dizains
Uzzināt vairāk

IONIQ 5 rannas

Hyundai elektroautomobiļi
Uzzināt vairāk