Close

Dizains

Unikāls no ārpuses, mājīgs iekšpusē.
Saņemt piedāvājumu

Jauns dinamiskāks un drosmīgāks dizains

KONA Electric elegantais ārienes dizains jau no pašiem pamatiem ir veidots elektroauto stilā, apvienojot minimālistisko, aerodinamisko priekšpusi un Pixelated Seamless Horizon lukturus ar plūdlīniju formām. Taču, neraugoties uz futūristisko izskatu, pilnīgi jaunais KONA Electric vienmēr atgādina, ka tas ir īsts SUV.

Salons Krāsas

Pixelated Seamless Horizon lukturi

Minimālistisko, oriģinālo priekšdaļu raksturo unikālie Pixelated Seamless Horizon lukturi, kas ir eleganti izliekti pāri visam motora pārsegam, ļaujot nekļūdīgi atpazīt dinamisko siluetu.

Dinamiskas kontūras

KONA Electric dinamiskais stils ir akcentēts ar drosmīgi veidotu riteņu arku apdari virsbūves krāsā ar integrētiem priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, kas piešķir robustu izskatu. Precīzās diagonālās, parametriskās virsmas ir harmonijā ar matēti hromētajiem moldingiem.

Izvēlieties savu stilu

KONA Electric ir aprīkots ar 17" divtoņu Carbon Gray krāsas vieglmetāla diskiem. Premium modelim papildu aprīkojumā ir pieejami 19" vieglmetāla diski divtoņu Glossy Black krāsā.

Lai top gaisma

Unikālā dizaina dubultie priekšējie lukturi sastāv no priekšējā buferī integrētiem LED projekcijas lukturiem un Seamless Horizon gaismām, kopā veidojot vizuālo tēlu, kas nepaliks nepamanīts.

Vienlaidu LED aizmugures lukturi

Aizmugures Pixelated Seamless Horizon lukturi atspoguļo priekšpuses dizainu un piešķir KONA Electric harmonisku kopējo izskatu, kas īpaši izceļas starp apkārtējiem.

Aktīvais gaisa aizvars

Priekšējā buferī integrētais aktīvais gaisa aizvars ne tikai akcentē automobiļa progresīvo izskatu, bet arī uzlabo tā energoefektivitāti aizvērtā stāvoklī vai nodrošina nepieciešamo dzesēšanu, kad tas ir atvērts.

Vairāk plašuma

Komforts un stils

Lai ļautu dzīvot ar plašāku vērienu, KONA Electric ir izaudzis, kļūdams platāks un garāks un piedāvājot vairāk vietas kājām un plecu augstumā otrajā rindā sēdošajiem. Plašuma sajūtu pastiprina plakanā grīda bez centrālā tuneļa.

Pielāgojama bagāžas telpa

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz 466 litrus ietilpīgs bagāžas nodalījums (ar paceltiem sēdekļiem) – par 30% vairāk nekā iepriekšējam KONA.

Bagāžas nodalījums priekšā

Tā kā priekšpusē vairs neatrodas iekšdedzes dzinējs, mēs šo vietu esam atjautīgi izmantojuši, lai ierīkotu papildu 27 litrus lielu priekšējo bagāžas nodalījumu.

Krāsas

Jūsu automobilis. Jūsu krāsas

Izpaudieties! Atkarībā no modeļa un apdares līmeņa, kas jums ir vispiemērotākais, varat izvēlēties sev tīkamāko no plaša eksterjera krāsu klāsta, kā arī divu toņu jumtu, lai personalizētu savu KONA Electric atbilstoši jūsu individuālajam stilam.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai Līzings
Uzzināt vairāk

Funkcijas
Uzziniet vairāk par funkcijām un veiktspēju

Cenas
Noskaidrojiet cenas un specifikācijas