Close

Dizains

Elegantas formas pilsētas apvidus auto
Hyundai izplatītāji

Pieejams un praktisks elektrisks SUV

KONA Electric ir kompakts SUV modelis, kas ir lieliski piemērots vidēji lielām ģimenēm. Automobiļa piedziņas akumulators ir iebūvēts šasijā un neaizņem vietu salonā. Uzlādes ligzda atrodas gandrīz pašā automobiļa priekšā, tāpēc, piebraucot pie uzlādes stacijas, uzlādes kabelis nekad neizrādīsies par īsu.

Izvēlieties iecienītāko

Priekša

Skaidrās, plūstošās priekšpuses līnijas nelīdzinās nekam citam. Unikālais, slēptais režģis nosaka toni, pārejot gludās līnijās, kas nodrošina optimālu aerodinamiku.

Sāni

KONA Electric unikāli pārliecinātais dizains ir ieguvis vēl plūstošāku, sportiskāku izskatu, vienlaikus saglabājot tā uz piedzīvojumiem kāro pilsētas apvidus automobiļa noskaņu. Jaunie, ekskluzīvie 17’’ vieglmetāla diski kombinācijā ar Michelin Primacy riepām ir optimizēti aerodinamikas vajadzībām, mākslinieciski apvienojot efektivitāti un stilu.

Aizmugure

Gludā aerodinamiskā dizaina tēma turpinās arī jaunajā aizmugures buferī un kartera aizsargā, ko izceļ šauri LED lukturi ar dinamisku, jaunu izskatu.

Elegants high-tech interjers

KONA Electric ir plašs, piemērots dažādiem apstākļiem un netaupa uz vietas rēķina – tajā sajutīsiet tādu plašumu, ko parasti negaida no elektroauto. Tāpēc iekārtojieties ērti, te būs gana daudz vietas pieciem pieaugušajiem. Arī uzmanība, kas pievērsta detaļām, padara jauno KONA īpašu. Atklājiet izcilu komforta līmeni, ko sniedz augstas kvalitātes materiāli, atstājot estētisku un izsmalcinātu iespaidu.

Black – viens tonis

Sēdekļiem ar melnu auduma apdari ir industriāla stila raksts, kas akcentē auduma smalkumu un apdares līnijas. Auduma un ādas kombinācijā saskatāms ģeometrisks raksts, kas pievērsīs uzmanību. Ir pieejama arī versija ar pilnu perforētas ādas apdari.

Grey – divu toņu

KONA Electric ir pieejams arī ar pelēku divu toņu interjeru, kur sēdekļu apdarei izmantota auduma un ādas kombinācija vai tikai āda.

10,25 collu digitālais mērinstrumentu panelis

Labajā pusē esošajā displejā tiek parādīta elektriskās spēka piedziņas informācija, piemēram, pašreizējais akumulatora uzlādes stāvoklis, kā arī pašreizējais enerģijas izmantošanas līmenis. Displeja krāsu shēma mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Izvēlieties Comfort, Eco vai Sport modeli. Ja vēlaties ko mainīt, papildus ir pieejams Cube interfeisa dizains.

Elektroniska ātrumu pārslēgšana un stāvbremze

Pārslēdzieties starp braukšanas, neitrālo, atpakaļgaitas un stāvēšanas režīmu, vienkārši nospiežot pogas, kas ir ērti uzstādītas centrālajā konsolē. Tur ir atrodama arī elektroniskā stāvbremze. Tā ir ērta un vienkārši lietojama, turklāt rada papildu vietu salonā.

Jūs vēl varētu interesēt

Funkcijas
Atklāj vairāk

Aksesuāri
Uzzināt vairāk

Hyundai elektromobiļi
Plašāka informācija