Close

Funkcijas

Intuitīvās funkcijas ļauj tehnoloģijām darboties gluži kā pasakā.
Saņemt piedāvājumu

Jauni standarti

Ar iespaidīgo progresīvu un gudru tehnoloģiju klāstu KONA Electric ievieš jaunus standartus subkompakto SUV segmentā. Atklājiet jaunākās savienojamības un ērtības funkcijas, ko papildina vismodernākās drošības un braukšanas palīgsistēmas.
Veiktspēja Savienojamība Drošība

Veiktspēja

Izvēlieties jaudu un nobraukuma rezervi

KONA Electric ir pieejamas divas piedziņas versijas: ar 48,4 kWh (vidēji 377 km nobraukuma rezerve) vai 65,4 kWh (vidēji 514 km nobraukuma rezerve) akumulatoru.

Vislabākā nobraukuma rezerve savā klasē

Variantā ar 65,4 kWh akumulatoru KONA Electric ar vienu uzlādi spēj nobraukt 514 kilometrus, kas ir labākais rādītājs klasē.

Ātra uzlāde

Ar 65,4 kWh akumulatoru tikai 15 minūšu uzlāde 101 kW līdzstrāvas ātrās uzlādes stacijā ļauj nobraukt vēl 162 kilometrus.

Sportisks paātrinājums

KONA Electric piedāvā sportisku paātrinājumu – tikai 7,8 sekundes no 0 līdz 100 km/h ar 65,4 kWh akumulatoru.

Izbaudiet labāku braukšanu gan karstumā, gan aukstumā

Īpaši veidotā SUV platforma ir ļāvusi efektīvi izmantot vietu, uzstādot akumulatorus. Inovatīvā akumulatora termiskās pārvaldības sistēma nodrošina augstāku akumulatora efektivitāti un ilgāku kalpošanas laiku. Tai ir gaisa kondicionēšanas sistēmai pievienota ūdens dzesēšana un apsilde ar elektrisko sildelementu.

Uzlādes iespējas

Uzlādes ilgums ar standarta 50 kW lādētāju ir aptuveni viena stunda (10–80%). Uzlādes ilgums samazinās, ja akumulators tiek sagatavots uzlādei. To var izdarīt, navigācijas galamērķī iestatot atbilstošu lādētāja veidu.

Papildpiederumu klāstā ir pieejams mājas lādētājs un Type 2 uzlādes kabelis.

Uzlabota reģeneratīvās bremzēšanas sistēma

Kontrolējiet, cik daudz enerģijas sistēma reģenerē un uzkrāj akumulatorā, ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres. Jo augstāks ir šis līmenis, jo vairāk automobilis samazina ātrumu, noņemot kāju no akseleratora pedāļa.

i-Pedal

i-Pedal braukšanas režīms ļauj paātrināties un samazināt ātrumu, kā arī pilnībā apstāties, izmantojot tikai akseleratora pedāli.

Pievienojiet savas elektroierīces

Savienotie automobiļa pakalpojumi

KONA Electric sniedz jauna līmeņa savienojamību ar Hyundai jaunākās paaudzes infoizklaides sistēmu ccNC (Connected Car Navigation Cockpit), kas piedāvā uzlabotu grafiku un pilnībā saskaņotus displejus.

Lādējiet jebko jebkur

Vienkārši pievienojiet savas elektroierīces, lai tās uzlādētu. Zem otrās rindas sēdekļu ventilācijas atverēm atrodas 230 V kontaktligzdas, kas ļauj brīvi lietot vai lādēt jebkādas elektroierīces – gan braukšanas laikā, gan stāvot uz vietas. Ārējā pieslēgvieta nodrošina līdz 3,6 kW jaudu pat tad, kad automobilis ir izslēgts.

Programmatūras atjauninājumi jums piemērotā laikā un vietā

Saņemiet jaunākos uzlabojumus, tiklīdz tie ir pieejami – bez manuālas lejupielādes un instalēšanas un bez dīlera apmeklēšanas. Ir iekļauti arī karšu un infoizklaides programmatūras atjauninājumi.

Uzziniet vairāk par programmatūras atjauninājumiem

Kontrolējiet savu automobili, izmantojot tālruni

Bluelink nodrošina savienojumu ar automobili braukšanas laikā, pirms un pēc tās un ļauj pārbaudīt automobiļa stāvokli un izmantot citas funkcijas ar viedtālruņa lietotnes vai skārienekrāna palīdzību.

 

Viss par Bluelink savienojamību

Drošība

Vismodernākās gudrās tehnoloģijas

KONA Electric ir aprīkots ar mūsu pilnveidoto vadītāja palīgsistēmu jaunāko versiju – Hyundai Smart Sense. Pirmo reizi tajā ir iekļauta palīgsistēma braukšanai pa ātrgaitas ceļiem HDA 2.0*, kas apvieno joslas ievērošanas palīgsistēmu un inteliģento kruīza kontroli uz navigācijas bāzes. Izmantojot sensorus un karšu datus, tā iespējo autonomu braukšanu, automātiski pielāgojot ātrumu un veicot apsteigšanu, kad ir iestatīta kruīza kontrole.

Pilnveidotā frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Vēl vairāk drošības ar aktīvo stūrēšanas palīgsistēmu kritiskās situācijās – izvairīšanās stūrēšana, krustojumu šķērsošana, joslas maiņas funkcija esošajā un blakus joslā.

Aklās zonas monitors

Digitālajā panelī ir redzams kreisajā un labajā pusē aiz automobiļa notiekošais. Kameras tiek aktivizētas, ieslēdzot pagrieziena rādītāju, pārkārtojoties uz citu joslu. Šī ir viena no mūsu klientu iemīļotākajām funkcijām.

Loading
Arrow

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Šī gudrā funkcija palīdz iebraukt stāvvietā un izbraukt no tās, pasažieriem neatrodoties automobilī. Automobilis brauc uz priekšu vai atpakaļ, nospiežot inteliģentās atslēgas pogu.

Arrow

Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma atpakaļgaitā

Braucot atpakaļgaitā, ja ar atpakaļskata kameru vai aizmugurējiem ultraskaņas sensoriem tiek konstatēts šķērslis, sistēma parādīs brīdinājumu un, ja nepieciešams, iedarbinās bremzes.

Arrow

Salona kamera

Sistēma izmanto salona kameru, lai analizētu vadītāja seju un miegainības vai neuzmanības gadījumā brīdinātu viņu vai iejauktos, ja nepieciešams.

Arrow

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma ar krustojumu izbraukšanu

Sistēma seko līdzi ceļam, izmantojot radaru un kameru, un automātiski bremzē, konstatējot strauju priekšā esošā automobiļa bremzēšanu vai uz ceļa esošus gājējus vai velosipēdistus. Nogriežoties pa kreisi krustojumā, tā bremzē, ja pastāv sadursmes risks ar pretimbraucošu transportlīdzekli.

Arrow

Brīdinājums par sadursmi aklajā zonā

Izmantojot radaru apakšējā aizmugurējā buferī, sistēma brīdina jūs par satiksmi aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, atskanēs skaņas brīdinājuma signāls un iedarbināsies bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Izmanto priekšējo kameru, lai uzraudzītu ceļa marķējumu. Neplānotas novirzīšanās no joslas gadījumā tā jūs brīdinās un var izmantot stūres korekciju, lai novirzītu automobili atpakaļ joslā.

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Uzziniet vairāk par dizainu

Cenas
Noskaidrojiet cenas un specifikācijas

Hyundai elektroautomobiļi
Atklājiet elektroautomobiļu priekšrocības