Close

Funkcijas

Nevainojama savienojamība un uzlabots komforts.
 
Hyundai izplatītāji

Izcils elektriskais sniegums

KONA Electric lepojas ar izcilu elektrisko efektivitāti un iespaidīgu nobraukuma rezervi. Un, kad beidzot pienācis laiks to uzlādēt, ar ātro uzlādi akumulatoru var papildināt no 10% līdz 80% tikai 47 minūšu laikā.

Uzlāde Drošība Ērtums Savienojamība

Elektrisko automašīnu uzlāde

Nakts laikā uzlādējiet pilnībā vai papildiniet pārvietojoties

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai jums pieejamā publiskās uzlādes stacijas veida, jaunais KONA Electric piedāvā dažādas iespējas un spraudņu tipus uzlādei.

Ātrā uzlāde

Ātrie lādētāji ir būtiski ātrāki par mājas lādētājiem. Hyundai ievēro Eiropā izplatīto CCS ātrās uzlādes standartu. KONA Electric maksimālā ātrās uzlādes jauda ir 100 kW.

Parastā uzlāde

Ilgstoša uzlāde no sadzīves kontaktligzdas nav ieteicama. Alternatīva ir mājas uzlādes stacija*. Mājas uzlādes ierīces ierīkošana vienmēr jāveic profesionālam elektriķim. Jautājiet informāciju par mājas uzlādes ierīcēm savam Hyundai izplatītājam.

Iepazīstiet vairāk Hyundai elektroautomobiļu

Programmējama uzlāde

KONA Electric uzlabotā akumulatora pārvaldības sistēma ļauj jums pilnībā noteikt, kad un kā vēlaties automobili uzlādēt. Izvēlieties laiku, kas vislabāk atbilst jūsu dienas plānojumam un budžetam, un skaidri redziet, cik ilgi vēl turpināsies uzlāde. Šo iespēju iespējams aktivizēt automobilī vai izmantojot Bluelink lietotni jūsu telefonā.

Drošība

Uzlabota drošiba

Izmantojot Hyundai SmartSense, mūsu modernās uzlabotās vadītāja palīgsistēmas, jūs iegūstat jaunākās drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijas, kas sniegs papildu sirdsmieru.

Loading
Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.

Arrow

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Šajā sistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina jūs ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

Arrow

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Šī ir KONA Electric standarta funkcija, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, – sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju vai velosipēdu.

Tālo gaismu palīgsistēma

Konstatē pretī braucošos un tajā pašā joslā braucošos automobiļus, automātiski pārslēdzoties no tālajām uz tuvajām gaismām. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma ieslēdz tālās gaismas, maksimizējot jūsu redzamības tālumu.

Ērtums

Ietilpīgs un praktisks

KONA Electric ir projektēts tā, lai uzņemtu visu, ko jūs un jūsu darbīgā dzīve tam var piespēlēt. Ar pietiekami daudz telpas pasažieriem un kravai – un ar 332 litru bagāžas nodalījuma ietilpību. Un neatkarīgi no tā, kā izvēlaties pētīt, kas virza jūsu dzīvi, KONA Electric jūs nodrošina ar nevainojamu savienojamību, kādu gaidāt, un inovatīvu tehnoloģiju, kas atvieglo dzīvi.

Automātiska klimata kontroles sistēma

Iestatiet atsevišķus temperatūras iestatījumus vadītājam un blakussēdētājam vai arī deaktivizējiet blakussēdētāja zonu, lai taupītu akumulatora jaudu, kad braucat viens(-a).

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Ērti novietots bezvadu viedtālruņa lādētāja paliktnis nodrošina ātru un ērtu viedtālruņa uzlādi ierīcēm, kurās ir iespējots Qi standarts.

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Esiet tiešsaistē pilsētā vai pārejiet bezsaistē, braucot bezceļu apvidos un uzgrieziet mūziku maksimāli skaļi. KRELL augstākās klases skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu.

Apsildīti un ventilēti sēdekļi

KONA Electric pamataprīkojumā ietilpst gan priekšējo, gan aizmugures sēdekļu apsilde. Tā jūs ziemā sasildīs. Modelim Style ar ādas sēdekļu apdari pieejama sēdekļu ventilācija, kas vasarā jūs atvēsinās.

Elektroniska ātrumu pārslēgšana un stāvbremze

Pārslēdzieties starp braukšanas, neitrālo, atpakaļgaitas un stāvēšanas režīmu, vienkārši nospiežot pogas, kas ir ērti uzstādītas centrālajā konsolē. Tur ir atrodama arī elektroniskā stāvbremze. Tā ir ērta un vienkārši lietojama, turklāt rada papildu vietu salonā.

Atpakaļskata monitors

Šī standarta funkcija nodrošina labāku redzamību gan novietojot automašīnu stāvēšanai, gan braucot. Nospiežot pogu, aizmugures skata monitors centrālajā skārienekrānā precīzi parāda to, kas notiek aizmugurē, pat braukšanas laikā.

Vējstikla displejs

Mūsu vējstikla displejs, kas nodrošina lielisku redzamību, palīdzēs jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus tieši jūsu acu augstumā.

Vieda tehnoloģija inteliģentai braukšanai

Palieliniet nobraucamo attālumu līdz maksimumam, izmantojot KONA Electric rekuperatīvās bremzēšanas sistēmas, kas sniedz jums iespēju uzlādēt akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobiļa gaitu.

 

 

Regulējama rekuperatīvā bremzēšana

Bremzēšana ir optimizēta, lai maksimāli izmantotu reģeneratīvo bremzēšanas sistēmu un attiecīgi palīdzot KONA Electric uzturēt veselīgu uzlādes stāvokli. Autovadītājs var viegli regulēt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni no 0 līdz 3, izmantojot pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres vai izvēloties. Ar pārslēgšanas lāpstiņu ir iespējams arī aktīvi bremzēt automobili. Jums tikai jāpavelk un jāpietur pārslēgšanas lāpstiņa kreisajā pusē. Šādā veidā jūs varat palēnināt automobiļa gaitu līdz pilnīgai apturēšanai, nepiespiežot tradicionālo bremžu pedāli.

Savienojamība

Nevainojama savienojamība un uzlabots komforts

KONA Electric tagad ir pieejams ar Bluelink lietotni*, lai jūs varētu attālināti paveikt visu, sākot no durvju aizslēgšanas un akumulatora uzlādes līmeņa pārbaudes, vai pat jebkurā laikā ieslēgt automobiļa priekšapsildi. Līdz ar 10,25* collu lielo ekrāna navigācijas sistēmu iegūsiet arī piecu gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto
Plašāka informācija

Lietotāja rokasgrāmata
Uzzini vairāk