Close

Aksesuāri

Vairāk stila. Vairāk ērtību. Vairāk jums.
Hyundai izplatītāji

Nekas nepārspēj oriģinālu

Visi Hyundai aksesuāri ir izstrādāti, izgatavoti un pārbaudīti tikpat rūpīgi kā jūsu jaunais KONA Electric. Tas nozīmē, ka tie nevainojami iederas, papildina jūsu automobiļa dizainu un nekad neizskatīsies nevietā. Tie visi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tostarp pēc iespējas no ilgtspējīgiem un pārstrādājamiem.

Aplūkojiet dažus mūsu ieteikumus zemāk vai pilno klāstu mūsu brošūrā.

Hyundai KONA Electric aksesuāru brošūra


Sānu apdares līstes

Piešķiriet izcilu dinamiku sava KONA Electric sānu paneļiem ar šīm sānu apdares līstēm. Pieejamas spīdīgi melnā un matēta alumīnija krāsā.

Bagāžas organizators

Lieliski piemērots, lai ātri sakārtotu un nostiprinātu jebkāda veida bagāžu, salokāms, atbrīvojot vietu jūsu nākamajam uzdevumam. Ar praktiskām pārnēsāšanas siksnām un rokturiem ērtai transportēšanai ārpus automobiļa.

Pakaramais uzvalkam

Nesaburzīts apģērbs galamērķī. Viegli piestipriniet to pie priekšējā sēdekļa, pēc tam pakariniet savā birojā vai viesnīcas istabā.

Gumijas paklājiņi

Ar jauno KONA Electric ir tik vienkārši dzīvot pilnu krūti. Taču nereti tas ir saistīts ar dubļainiem apaviem, slapjumu un citām nevēlamām lietām. Mūsu īpaši izstrādātie aksesuāri nodrošina aizsardzību visu gadu un lieliski iederas salonā. Daudziem no tiem ir pieskaņoti virsmas raksti, un, kad vien iespējams, tie ir izgatavoti no bioloģiskiem materiāliem.

LED bagāžas nodalījuma un aizmugures apgaismojums

Nekad vairs nejūtieties bezpalīdzīgi, mēģinot tumsā atrast kādu konkrētu priekšmetu. Vai arī uzkāpt kaut kam, to darot. Izbaudiet perfektu redzamību bagāžniekā un ārpus tā!

LED durvju projektori

Šīs LED gaismas nodrošina skaidru, taču maigu gaismu ērtai iekāpšanai un labākai redzamībai, īpaši tumsā. Praktiskas tās padara fakts, ka šādā veidā peļķes ir labāk redzamas.

Atklājiet elektroautomobiļu iespējas

Braukšana ar elektroautomobili nav sarežģīta, un no tās nav jābaidās. Tomēr ir saprotams, ka var rasties jautājumi par uzlādi un priekšrocībām. Visaktuālāko informāciju varat uzzināt pie mūsu izplatītājiem.

Hyundai elektromobiļi
Iepazīstiet vairāk Hyundai elektroautomobiļu

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto
Uzzināt vairāk

2 gadu garantija rezerves daļām un aksesuāriem
Uzzināt vairāk