Īpašā cena: 40 990 €

Parastā cena: 46 990 € (atlaide 6000 €)

„Style Limited Edition 20“ modeļa komplektācijā ietilpst 10,25 collu krāsains skārienekrāns, Supervision Cluster informācijas panelis, navigācijas sistēma un KRELL Premium audiosistēma. Bluelink® telemātika ļauj jums izmantot attālināto gaisa kondicionēšanu un programmējamas uzlādes funkcijas.

Šis modelis ir aprīkots ar inteliģento kruīza kontroli ar Stop & Go funkciju, frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēmu (ar automobiļu, gājēju un riteņbraucēju noteikšanas funkciju), aklās zonas palīgsistēmu un aizmugurējās šķērsvirziena sadursmes novēršanas palīgsistēmu, multifokusa atstarotāju LED priekšējiem lukturiem un tālo gaismu palīgsistēmu, inteliģentās atslēgas sistēmu ar attālinātās iedarbināšanas funkciju, apsildāmu stūri, atpakaļskata monitoru ar dinamiskām automobiļa stāvvietā novietošanas līnijām, joslas ieturēšanas palīgsistēmu, bezvadu tālruņa lādētāju, daudzfunkciju Bluetooth, eCall utt.

Modelis pieejams ar četrām virsbūves krāsām: Phantom Black, Polar White, Shimmering Silver un Sunset Red.

„Style Limited Edition 20“ – ierobežots automašīnu skaits. Piedāvājums spēkā kamēr automašīnas ir noliktavā. Automašīnas 1. reģistrācijas datums – 31.12.2020.

 

Jaunais KONA Electric ir klāt

Nākotne ir ieradusies jaunā KONA Electric veidolā. Kopš tā atklāšanas KONA Electric ir veikti eksterjera uzlabojumi, to uz ceļa padarot vēl izteiksmīgāku. Turklāt tas lepojas ar 484 km nobraucamo attālumu* ar vienu uzlādes reizi un ir aprīkots ar plašu drošības, savienojamības un ērtību funkciju klāstu, kas jums palīdzēs no savas nākotnes iegūt pēc iespējas vairāk.
* 484 km maksimālais nobraucamais attālums 64 kWh akumulatora versijai saskaņā ar WLTP ciklu. Nobraucamais attālums var atšķirties atkarībā no ceļa stāvokļa, braukšanas stila un temperatūras.

 

 

Elegantas formas pilsētas apvidus auto stils

Jaunā KONA Electric unikāli pārliecinātais dizains ir ieguvis vēl efektīvāku, sportiskāku izskatu, vienlaikus saglabājot tā uz piedzīvojumiem kāro pilsētas apvidus auto noskaņu. Ekskluzīvie 17’’ vieglmetāla diski ir optimizēti aerodinamikai, mākslinieciski apvienojot efektivitāti un stilu.

 

Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumi

KONA Electric tagad ir pieejams ar Bluelink lietotni, lai jūs varētu paveikt visu, sākot no durvju aizslēgšanas un akumulatora uzlādes līmeņa pārbaudes, vai pat attālināti jebkurā laikā ieslēgt automobiļa priekšapsildi.

 

Liela jauda. Izcils nobraucamais attālums. Aizraujošs paātrinājums

Zibens ātrumā ar pilnu gaitu uz priekšu, pateicoties 395 Nm griezes momentam, ko nodrošina pilnībā elektriskais spēka pārvads, – šis sportiskais pilsētas apvidus auto uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 7,9 sekundēs.

Pieejams ar divām spēka pārvada versijām: 39,2 kWh akumulators (nobraucamais attālums – 305 km**) vai 64 kWh versija (nobraucamais attālums – 484 km)**.
** 305 km maksimālais nobraucamais attālums 39,2 kWh akumulatora versijai saskaņā ar WLTP ciklu. 484 km maksimālais nobraucamais attālums 64 kWh akumulatora versijai saskaņā ar WLTP ciklu. Nobraucamais attālums var atšķirties atkarībā no ceļa stāvokļa, braukšanas stila un temperatūras.

 


Litija jonu polimēra akumulators

Salīdzinot ar parastiem akumulatoriem, KONA Electric litija jonu polimēra akumulatoram ir zemāka atmiņas jutība un izcila uzlādes efektivitāte.

Elektromotors

64 kWh akumulators ir apvienots pārī ar elektromotoru, kurš nodrošina 204 ZS (150 kW) jaudu. Komplektā ar 39,2 kWh akumulatoru iekļauts elektromotors, kurš nodrošina 136 ZS (100 kW) jaudu.

 

Vieda tehnoloģija inteliģentai braukšanai

Palieliniet nobraucamo attālumu līdz maksimumam, izmantojot KONA Electric rekuperatīvās bremzēšanas sistēmas, kas sniedz Jums iespēju uzlādēt akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobiļa gaitu.

 

Regulējama rekuperatīvā bremzēšana

Bremzēšana ir optimizēta, lai maksimāli izmantotu rekuperatīvās bremzēšanas sistēmu un attiecīgi palīdzētu KONA Electric uzturēt drošu uzlādes stāvokli. Vadītājs var viegli regulēt rekuperatīvās bremzēšanas līmeni, izmantojot pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres.

1 pārslēgšanas lāpstiņas režīms

Ar pārslēgšanas lāpstiņu ir iespējams arī aktīvi bremzēt automobili. Jums tikai jāpavelk un jāpietur pārslēgšanas lāpstiņa kreisajā pusē. Šādā veidā Jūs varat palēnināt automobiļa gaitu līdz pilnīgai apturēšanai, nepiespiežot tradicionālo bremžu pedāli.

Vieda rekuperatīvā bremzēšana

Viedā rekuperatīvās bremzēšanas sistēma izmanto iebūvēto radara sensoru, lai automātiski kontrolētu rekuperatīvās bremzēšanas līmeni, reaģējot uz priekšā esošo satiksmi. Turklāt sistēma nosaka, vai KONA Electric brauc kalnup vai lejā no kalna, un attiecīgi pielāgojas.

 

Uzlabota drošība

Izmantojot Hyundai SmartSense, mūsu modernās uzlabotās vadītāja palīgsistēmas, jūs iegūstat jaunākās drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijas, kas sniegs papildu sirdsmieru.

 

Mani interesē jaunais KONA Electric

Norādiet mums savu kontaktinformāciju, un mūsu izplatītājs ar jums sazināsies.