Close

Funkcijas

Braucieni izbaudot
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Jauni standarti

Ar iespaidīgo progresīvu un gudru tehnoloģiju klāstu BAYON ievieš jaunus standartus savā segmentā.

Atklājiet jaunākās savienojamības iespējas, savā klasē vislabākās drošības funkcijas un modernas vadītāja palīgsistēmas, kā arī 48 V daļēja hibrīda piedziņas variantus.

Savienojamība Drošība Ērtums Veiktspēja

Savienojamība

Savienojieties ar stilu ar klasē vadošajām funkcijām

Izbaudiet modernās viedās tehnoloģijas ar diviem 10,25 collu vizuāli apvienotiem lielajiem ekrāniem ar dalīta ekrāna funkciju. Un ar Hyundai Bluelink Connected Car Services jūs varat vadīt savu automobili no viedtālruņa.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

10,25 vai 8 collu skārienekrāns

Ekrāna izmērs ir atkarīgs no aprīkojuma līmeņa. Varat savienot savu viedtālruni ar automobili un lietot Apple CarPlay vai Android Auto.

10,25 collu digitālais displejs

10,25 collu digitālais displejs pastiprina salona augsto tehnoloģiju noskaņu un sniedz nevainojami skaidru skatu uz visu svarīgāko transportlīdzekļa informāciju.

Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumi

Pārvaldiet savu automobili no viedtālruņa. Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumi sniedz nevainojamu savienojamību automobilī, nodrošinot dažādu funkciju klāstu, kas braucienu padarīs ērtāku un patīkamāku.

Savienotā maršruta plānošana

Live pakalpojumu reāllaikā sniegtā informācija ne vien informē par aktuālām izmaiņām satiksmes plūsmā un laikapstākļiem, bet arī parāda tuvākās degvielas uzpildes stacijas vai reģionā esošas ievērības cienīgas vietas.

Aizslēgšana, izmantojot tālvadību

Aizslēdziet/atslēdziet durvis, izmantojot lietotni.

Mani braucieni

Visa informācija par braukšanu: datums un laiks, attālums, vidējais un maksimālais ātrums un cita informācija.

Drošība

Savā klasē labākā drošības sistēma ar Smart Sense

BAYON ir vienota droša un izturīga asinsrite ar citiem Hyundai SUV ģimenes locekļiem — un tai ir atbilstošas drošības funkcijas. Vēl viens veids, kā tas izceļas savā segmentā. Daudzas no tām jau ir iekļautas standarta aprīkojumā.

Loading
Arrow

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Rūpējas, lai automobilis brauktu pa joslas vidu un drošāk. Kad šī sistēma ir ieslēgta, tā saglabā automobiļa centrējumu joslā, braucot ar ātrumu starp 0 un 180 kilometriem stundā pa šoseju vai pilsētas ielām.

Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Inteliģentā kruīza kontrole

Vairāk drošības, mazāk stresa. Ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot braukšanas ātrumu noteiktā ātruma ierobežojuma ietvaros.

Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem.

Arrow

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija braukšanai pa pilsētu brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis iziet no dīkstāves, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

FCA NSCC

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Izmantojot radaru un kameru, tā brīdina par priekšā braucošiem transportlīdzekļiem un automātiski bremzē, ja konstatē, ka priekšā braucošā automašīna pēkšņi sāk bremzēt, vai parādās gājēji vai velosipēdisti.

Uz navigāciju balstīta viedā ātruma uzturēšanas sistēma

Šī funkcija izmanto datus no automašīnas navigācijas sistēmas un priekšējā radara, lai autonomi pielāgotu ātrumu, braucot pa šoseju vai automaģistrāli.

Sistēma paredz gaidāmos līkumus vai taisnes un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai, automātiski samazinot ātrumu un pēc līkuma atkal paātrinoties līdz iestatītajam sākotnējam ātrumam.

Ērtums

Atsvaidzinoši ietilpīgs

BAYON kompaktais ārējais izmērs, ģimenei draudzīgais interjers un lieliskā redzamība nodrošina gan ērtu iekāpšanu, gan ērtu pārvietošanos.

Augstākās klases Bose® skaņas sistēma

Pieejamā Bose augstākās klases skaņas sistēma ir aprīkota ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem, tostarp zemfrekvences skaļruni, kas nodrošina tīru, visaptverošu un jaudīgu mūzikas atskaņošanu.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Bezvadu viedtālruņa lādētājs atrodas centrālajā konsoles daļā. Viegli un ātri uzlādējiet saderīgu viedtālruni ar Qi funkciju, nepieslēdzot to tīklam.

Lieliska redzamība un komforts

Jums noteikti iepatiksies augstāks sēdekļa stāvoklis, kurā komforts iet roku rokā ar stilu – iekāpšana un izkāpšana no augstas kvalitātes auduma sēdekļiem ir patīkama un vienkārša.

Veiktspēja

Dinamiska veiktspēja apvienojumā ar izcilu degvielas patēriņa efektivitāti

BAYON nodrošina izcilu degvielas patēriņa efektivitāti un konkurētspējīgu CO2 emisiju, pateicoties atjauninātajiem T-GDi dzinējiem — samazinātiem turbokompresora dzinējiem ar tiešo iesmidzināšanu, kas nodrošina optimālu efektivitāti un braukšanas prieku.

Viedā efektivitāte

Izvēlieties vienu no diviem dzinējiem četros variantos, kas nodrošina vienu no labākajiem CO2 efektivitātes rādītājiem savā klasē — jo rūpes par vidi mums ir tikpat svarīgas kā jums.

Daļējais hibrīds

Ietaupiet degvielu un samaziniet emisiju daudzumu. BAYON ir pieejams ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju, kas atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu paātrinājuma laikā.

Vienmērīga pārnesumu pārslēgšana

Izvēlieties kādu no vairākām vienmērīgas pārnesumkārbas iespējām: dzinējs ir pieejams ar 5 vai 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu (7DCT).

Ietaupiet degvielu un samaziniet emisiju daudzumu ar 48 V daļējā hibrīda sistēmu

BAYON 48 V daļējā hibrīdsistēma atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu paātrinājuma laikā, lai taupītu degvielu un samazinātu emisiju daudzumu. Hyundai daļējā hibrīda tehnoloģijai ir kompakts 0,46 kWh 48 voltu litija jonu akumulators un jauns daļējā hibrīda startera ģenerators (elektriskā jauda līdz 10 kW).

Starts Paātrinājums Braukšana Bremzēšana Start/Stop
Komfortabls starts

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Tas atbalsta ātrāku un vienmērīgāku motora iedarbināšanu ar papildu griezes momentu, izmantojot enerģiju no 48 V akumulatora.

Paātrinājums

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4–10 kW jaudu. Kad ir sasniegts vajadzīgais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nedodot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.

Vienmērīga braukšana

Ja ātrums ir nemainīgs, sistēma vai nu darbojas tukšgaitā, vai strādā kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru, atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.

Reģenerācija

Aktīvās bremzēšanas vai pārsniegšanas fāzēs rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada to 48 V akumulatorā.

Pagarināts sākums-apstāšanās

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, sasniedzot ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h un atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Hyundai hibrīdauto
Plašāka informācija

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas