EFEKTĪVI SPĒKA PĀRVADI BRAUKŠANAI PILSĒTĀ UN LAUKOS

i10 ir aprīkots ar 67 ZS vai 84 ZS benzīna dzinēju, kura maksimālais griezes moments ir 117,6 Nm. Jūs varat izvēlēties 5 pakāpju manuālo vai jauno automatizēto manuālo pārnesumkārbu. Ar i10 jūs varat uz jumta pārvadāt lielus priekšmetus – jumta kravnesība ir 60 kg.

 

Automatizēta manuālā pārnesumkārba

Piecu pārnesumu automatizētā manuālā pārnesumkārba (AMT) veic pārnesumu pārslēgšanu jūsu vietā, nodrošinot vieglu un relaksētu automātiskās pārnesumkārbas sajūtu, taču ar lielāku efektivitāti. Tas tiek nodrošināts, pateicoties mazākam svaram un berzei salīdzinājumā ar tradicionālo automātisko pārnesumkārbu.

5 pakāpju manuālā ātrumkārba

Vienmērīgā 5 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir paredzēta ātrai un precīzai pārnesumu pārslēgšanai.

 

Vairāk enerģijas lielākai degvielas patēriņa efektivitātei

i10 enerģijas reģenerācijas sistēma uztver kinētisko enerģiju, ko rada kustība uz priekšu, un ar to darbina jūsu automašīnu. Kad jūs noņemat kāju no akseleratora un automašīna ripo uz priekšu ar ieslēgtu pārnesumu, sistēma kinētisko enerģiju pārveido elektrībā un uzkrāj akumulatorā. Uzņemot ātrumu, sistēma izmanto šo elektrību, lai darbinātu automašīnas elektriskās sistēmas, atvieglojot motora slodzi un paaugstinot degvielas efektivitāti.