Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – jaunais i20 piedāvā visaptverošāko aktīvās drošības tehnoloģiju komplektāciju savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Šī segmenta automobiļiem daudzas no pieejamajām funkcijām ir negaidīts jaunums.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais i20 ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa automaģistrāli vai pilsētas ielām.
* Pieejams modelim Comfort ar inteliģentā kruīza komplektu un modelim Style ar drošības komplektu.

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.
* Pieejams modelim Style ar drošības komplektu.

 

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija ir standarta aprīkojums jaunajam i20 hečbekam. Tā izmanto priekšējo kameru, lai, braucot pa pilsētu, vadītāju brīdinātu, kad priekšā esošais transportlīdzeklis iziet no dīkstāves, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

 

Inteliģentā kruīza kontrole, kas balstīta uz navigāciju*

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.
* Papildaprīkojums.

Novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma – atpakaļgaita*

Šī sistēma jums sniedz papildu pārliecību, kad atpakaļgaitā manevrējat ar jauno i20 šaurās stāvvietās. Kad sistēma konstatē sadursmes risku, tā automātiski iedarbina bremzes.
* Pieejams modelim Style ar navigācijas aprīkojuma komplektu.

 

Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums, vadītājs tiek informēts ar vizuāliem un skaņas brīdinājumiem. Apvienojot ar manuālo ātruma ierobežotāju, tā var automātiski pielāgot automobiļa ātrumu.

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls, un tā bremzēs, lai novērstu sadursmi.
* Pieejams modelim Style ar drošības komplektu.

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Šī ir i20 standarta funkcija, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, – sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju vai velosipēdu.*
* Šī funkcija, kurā ir iekļauti brīdinājumi par velosipēdiem ir pieejama modelim Style, kas aprīkots ar drošības komplektu.