Close

Hyundai KONA pēdējais modelis ir izpārdots. Visi līdz šim pasūtītie automobiļi tiks piegādāti klientiem, taču jauni pasūtījumi uz laiku netiks pieņemti. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Vairāk patīkamu sajūtu. Mazāk izmešu

Reti novērojama kombinācija: hibrīds un jautrība. Sportiskajam pilsētas apvidus auto KONA hibrīdam ir īpaši kalibrēts tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un ar akumulatoru darbināms elektromotors, kas nodrošina izcilu jaudu ar kombinēto 141 ZS un 265 Nm griezes momentu.

Benzīna dzinējs

Īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI tipa tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs nodrošina 105 ZS jaudu ar vadošo enerģijas efektivitāti savā klasē.

Elektromotors

Baudiet elektrisko paātrinājumu. Elektriskais 43,5 ZS motors nodrošina lielu griezes momentu un augstu efektivitāti. Tas arī nodrošina iespaidīgu paātrinājumu, uzsākot braukšanu.

Litija jonu polimēra akumulators

1,56 kWh lieljaudas akumulatoram ir izcili uzlādes/izlādes parametri, kas maksimāli palielina gan elektrisko piedziņu, gan enerģijas uzkrāšanos no reģeneratīvās bremzēšanas.

6 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Inovatīvā DCT automātiskā ātrumkārba nodrošina vienmērīgu braukšanu, ļaujot gūt patiesi patīkamu braukšanas pieredzi un ātrāk reaģēt.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai hibrīdauto
Atklāj vairāk

Hyundai elektromobiļi
Plašāka informācija

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto
Aplūkot